Plugins - Redirection for Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to ro translation catalogue (10 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Redirection for Contact Form 7
ro: Redirecționare pentru Formular de contact 7

en: Contact Form Redirection
ro: Redirecționare formular de contact

en: Error: Contact Form 7 version is too old. Redirection for Contact Form 7 is compatible from version 4.8 and above. Please update Contact Form 7.
ro: Eroare: versiunea Formular de contact 7 este prea veche. Redirecționare pentru Formular de contact 7 este compatibil începând cu versiunea 4.8 și următoarele. Te rog actualizează Formular de contact 7.

en: Warning!
ro: Avertizare!

en: This option is for developers only - use with caution. If the plugin does not redirect after you have added scripts,
                        it means you have a problem with your script. Either fix the script, or remove it.
ro: Această opțiune este numai pentru dezvoltatori - folosește-o cu prudență. Dacă modulul nu redirecționează după ce ai adăugat scripturi,
                        înseamnă că ai o problemă cu scriptul. Fie corectezi scriptul, ori fie îl înlături.

en: Notice!
ro: Observație!

en: Open page in a new tab
ro: Deschide pagina într-o filă nouă

en: This option might not work as expected, since browsers often block popup windows. This option depends on the browser settings.
ro: Această opțiune s-ar putea să nu funcționeze conform așteptărilor, deoarece navigatoarele blochează adesea ferestrele pop-up. Această opțiune depinde de setările navigatorului.

en: Use external URL
ro: Folosește URL extern

en: Error: Please install and activate Contact Form 7.
ro: Eroare: te rog instalează și activează Formular de contact 7.
